Ana sayfa

Guangdong Gaoxin Communication Equipment Industrial Co,.Ltd

şirket Profili

Guangdong Gaoxin İletişim Ekipmanları Sanayi co, Ltd

Guangdong Gaoxin İletişim Ekipmanları Sanayi co, Ltd 1999 yılında Guangzhou Çin'de, Halk Cumhuriyeti Çin'in en Endüstriyel illerinden biri olarak kuruldu. Biz Fiber Optik Ek Kapatma, Fiber Sonlandırma Kutusu ve diğer ilgili yardımcı telekomünikasyon ekipmanları her türlü profesyonel bir üreticiyiz. Müşteri felsefesi olarak birinci ve kalite ilklerini benimsiyoruz. Derin bir şekilde, kalitenin herhangi bir işletmenin belkemiğini anlıyoruz. 100'den fazla müşteri bizimle uzun vadeli iş ilişkileri kurduk Bunlar başta olmak üzere çeşitli ülkelerden; Kuzey Amerika, Rusya, Batı Avrupa, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Afrika ve sayma.

Telekomünikasyon endüstrisinde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip 20'yi aşkın deneyimli uzman mühendisimize sahibiz. Bu mühendisler, Dünya standartlarındaki ürünleri herhangi bir arıza olmadan üretmek için gerekli endüstri yeterliliklerini kazanmışlardır. Kurulduğumuz günden bu yana tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için önemli miktarda telekomünikasyon ürünleri ve mükemmel yedekleme hizmetleri sağladık. Yüksek kaliteli ürünlerimiz, makul fiyatlarımız ve mükemmel hizmetlerimiz müşterilerimiz için değer yaratmış ve sürekli olarak bizden satın alan tüm müşterilerimiz tarafından kabul edilmiştir. 2007 yılında, biz ISO9001 kalite sistemi belgelendirme geçti.

Guangdong Gaoxin, mantık topluluğunu görev süresinin çok önemli bir parçası olarak görüyor. Bu nedenle, uygun bir şekilde iletişim kolaylığı sağlamak için müşterilerimize en iyi ürünleri ve teknolojiyi tedarik etme sorumluluğunu taşıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Gaoxin was founded in the year of 1999.Located in Guangzhou China,where is one of the most prosperous places in china.More than 10 years,we only commited to deveop fiber optic splice closures used in many kinds of applications for our clients worldwide.

Guangdong Gaoxin Communication Equipment  Industrial Co,.Ltd Guangdong Gaoxin Communication Equipment  Industrial Co,.Ltd Guangdong Gaoxin Communication Equipment  Industrial Co,.Ltd Guangdong Gaoxin Communication Equipment  Industrial Co,.Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Gaoxin or OEM

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : >30 Million

Yıl kurulan : 1999

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Dome Fiber Optic Splice Closure satış için iyi kalite Dome Fiber Optic Splice Closure satış için iyi kalite Dome Fiber Optic Splice Closure satış için